Servis

KOMPLETNÍ SERVIS A DIAGNOSTIKA 

LIKVIDACE POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ 

ORIGINÁLNÍ DÍLY A DOPLŇKY OD ZAHRANIČNÍCH DODAVATELŮ 

LADĚNÍ MOTORŮ   

OPTIMALIZACE VÝKONU   

ÚPRAVY A STAVBY NA ZAKÁZKU 

Hodinová sazba je 1290,- vč DPH

Harley Davidson


Jmenuji se Honza Němec a servisem motocyklů této ikonické značky z Milwaukee se zabývám přes 13 let. Vím tedy na co se zaměřit u jakých modelů a v jakých kilometrech. Případně čemu lze leckdy i předejít. Servisy běžné sezónní, rozsáhlejší opravy a údržby, až po kompletní měření a následné řešení generální opravy motoru, převodovek, a celkové renovace motocyklů je u nás samozřejmostí.

Měli jste nehodu? Pojistnou událost včetně odtahu motocyklu vyřešíme díky úzké spolupráci s pojišťovnami bez Vaší aktivní účasti. Provádíme opravy jak z povinného tak z havarijního pojištění, naprosto stejným způsobem jako v autorizovaném servisu.

Používáme výhradně nové originální díly z autorizované evropské distribuce! Máme též široký sortiment veškerých aftermarketových dílů a doplňků. Jsme autorizovaným prodejcem všech největších distributorů motocyklových doplňků. V současnosti máme již doslova stovky věrných zákazníků, kteří k nám jezdí jak na běžné servisy, tak u nás postupně „customizují“ své unikátní stroje.

Co bych za sebe mohl vypíchnout, je: Diagnostika v druhém rozhraní a práce s osciloskopem. Když už nevíte kudy, je tu šance zjistit závadu měřením a NE, jak je dnes zvykem, kupovat a měnit díly v pořadí, v jakém je zobrazí diagnostika na protokol, a zároveň doufat že to klapne. 

Jakožto bývalý závodník na silničních motocyklech řeším s velkou oblibou podvozky. Je až neuvěřitelné, jak se dá “vodit” HD, pokud víte po jakých komponentech sáhnout. Každý Vám podvozek objedná dle Vašich finančních možností, ale málo kdo umí podvozek nastavit. Správná konfigurace komponentů podvozku a její nastavení, je klíč k Vaší radosti z jízdy. Podvozek a brzdy jsou víc, než zvýšený výkon motoru! Stojíte-li o zvýšení výkonu, i na to máme více řešení…

Royal Enfield

servisujeme již od roku 2011. Od roku 2014 do roku 2022 jsme provozovali servis RE jakožto výhradní dovozce značky do  České Republiky.

Jen u nás najdete mechaniky, kteří disponují certifikáty napříč celou modelovou řadou Royal Enfield, ale také zkušenostmi z mnoha tisíc provedených servisů od běžných sezónních servisů, generálních oprav motorů, lehkých či obsáhlejších úprav podvozků, zvýšení výkonu motorů, intalaci produktů renomovaných výrobců, až po kompletní přestavby na klíč.

.Měli jste nehodu? Pojistnou událost včetně odtahu motocyklu vyřešíme díky úzké spolupráci s pojišťovnami bez Vaší aktivní účasti. Provádíme opravy jak z povinného tak z havarijního pojištění, naprosto stejným způsobem jako v autorizovaném servisu.

Dodáme Vám díly a doplňky originální i aftermarketové, ne jen na EFI modely, ale i na karburátorové verze.

Dodavatelé: Hitchcocks Motorcycles, Motorcycle Storehouse, Parts Europe, Paasburch a Wunderlich a další.
Seženete u nás prémiová maziva značky Motul a aditiva do oleje Metaltec, provozní chemie a doplňky Interphone a Fixed.

Právě proto servis Royal Enfield jedině u nás 🙂